Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost
Kraj Vysočina dnes představil a zároveň vyhlásil historicky první ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Cílem této aktivity je ocenit a poukázat na organizace, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidskoprávní a zájmy zákazníků. „Společenská odpovědnost není nepříjemná povinnost, ale ideální nástroj k budování dobrého jména společnosti a cesta jak zvyšovat konkurenceschopnost a rozšiřovat okruh zákazníků,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Uzávěrka přihlášek pro Kraj Vysočina je 31. ledna 2016.
 

 
 

Do soutěže se mohou přihlásit jak zaměstnavatelé ze soukromého sektoru v kategorii do 250 nebo nad 250 zaměstnanců, tak instituce veřejného sektoru – například obce, v samostatné kategorii pak např. školy, příspěvkové organizace i sdružení. V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší. Cenu uděluje Kraj Vysočina organizacím, které významně působí na území Kraje Vysočina nebo jejichž sídlo se nachází na území Kraje Vysočina, a to bez ohledu na jejich právní formu. Uzávěrka přihlášek je stanovena k 31. ledna 2016. Hlásit se bude možné prostřednictvím přihlášky a dotazníku, které jsou umístěny na krajských webových stránkách www.kr-vysocina.cz/odpovednost. „Dotazník tvoří otázky členěné do oblastí místní a regionální sounáležitost, sociální a ekonomická odpovědnost nebo environmentální odpovědnost. Pro vyhodnocení bude sestavena pětičlenná odborná porota. První výsledky budou vyhlášeny v dubnu příštího roku,“ doplnil ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

 

Soutěž vyhlašuje Kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením pro oceňování kvality s podporou zastřešujících organizací, kterými jsou Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina, CZESHA – Unie školských asociací ČR, KOUS Vysočina, z. s., Sdružení pro oceňování kvality a Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.11.2015 / 3.11.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze