Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vychází zimní vydání Turistických novin Kraje Vysočina

Turistické noviny
Začátkem listopadu vydává destinační agentura Vysočina Tourism zimní variantu Turistických novin, které slouží návštěvníkům regionu i místním obyvatelům především jako průvodce sezonní nabídkou regionu a poskytují jim kompletní turistický servis. Už třetím rokem jsou dostupné v elektronické podobě a na jejich obsahu spolupracují informační centra. „V novém čísle nechybí dobré tipy na výlety, nabídky služeb nebo pozvánky na kulturně společenské, sportovní i zábavní akce. Redakce mírně inovovala design, a tak jsou noviny připraveny v atraktivní podobě s množstvím pěkných barevných fotek,“ informuje Marie Kružíková, radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu.
 

 
 

Na 32 barevných stranách najdou čtenáři kalendář akcí a výstav v regionu, přehledy turistických cílů a památek včetně informací o vstupném a otevírací době. Nechybí ani přehled a pestrý výběr tematických tipů na výlety, ze kterých si vyberou rodiny s dětmi, pěší turisté i běžkaři, milovníci plesů i bálů, a v neposlední řadě i osoby se sníženou pohyblivostí. Pozvánkám a tipům na výlety je věnována téměř třetina vydání. Vedle stručného přehledu adventních událostí letošního roku v největších městech Vysočiny noviny nabídnou téměř kompletní přehled odkazu na běžecké lyžařské trasy v různých koutech regionu, stejně jako kompletní databázi bruslařských stadionů vč. informací o www stránkách s aktuálními informacemi o hodinách pro veřejnost.


Za všechny novinky, které v turistických novinách  na zimní sezónu 2015/2016 figurují, zmiňme pozvání na novou rozhlednu v Třebíči v objektu bývalého věžového vodojemu Kostelíček na Strážné hoře nebo do Muzea autíček v Přísece.


Noviny jsou v elektronické podobě dostupné pod adresou www.region-vysocina.cz v pravé navigaci hned pod rychlým vyhledáváním. Příjemné počtení a mnoho zimní inspirace.


  • tisk@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 2.11.2015 / 2.11.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze