Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvání na další školu smyku

Smyk
Kraj Vysočina ve spolupráci s Vyšší policejní školou Ministerstva vnitra ČR, pracoviště Jihlava a krajské pracoviště BESIP opakují pro velký zájem akci KURZ BEZPEČNÉ JÍZDY. Kurzy se skládají z krátké teoretické části a praktického výcviku jízdy na polygonu v Komárovicích u Jihlavy. Výcvik, který se uskuteční 14. listopadu od 7:30 do 15:00 hodin je bezplatný a je určen pro všechny, kdo si chtějí zdokonalit svoje řidičské umění v záměrně ztížených podmínkách na bezpečné ploše polygonu Komárovice pod vedením zkušených instruktorů policejní školy. Aktivní účast je vyhrazena pouze pro předem přihlášené účastníky.
 

 
 

Optimální pro praktický výcvik je, když má každý účastník vlastní vozidlo. Na jedno vozidlo jsou povoleni maximálně dva řidiči. Jednotlivé cviky budou vedeny k přihlédnutí ke klimatickým podmínkám (např. průjezdy zatáčkou, vyhýbající manévry, slalom, brzdění, zvládnutí smyku atd.).

 

Podmínky účasti:

·         Pro muže i ženy od 18 let s platným řidičským oprávněním sk. B,

·         Podepsané prohlášení účastníka kurzu bezpečné jízdy (v den konání kurzu),

·         Řidič musí být způsobilý k řízení motorových vozidel – nesmí být pod vlivem alkoholu, léků a jiných návykových látek,

·         Vozidlo musí být v řádném technickém stavu a musí odpovídat podmínkám k provozu vozidel na pozemních komunikacích.

 

Čas a místo

Během výcvikového dne probíhají dva kurzy v prostoru polygonu Komárovice okr. Jihlava. První proběhne od 8:00 do 11:00 a druhý od 12:00 do 15:00. Příjezd účastníků kurzu bezpečné jízdy je vždy 30 minut před zahájením samotného kurzu bezpečné jízdy (7:30 a 11.30)

 

Počet účastníků

Pro jeden kurz min 6 a maximálně 12 vozidel. Z kapacitních důvodů není vyšší počet vozidel možný.

 

Diváci

Při kurzu může být divák přítomen pouze v dostatečné vzdálenosti od plochy, na vyhrazeném místě. Ve vozidle může sedět více osob.

 

Oblečení vhodné na kurz školy smyku

Není potřeba žádné speciální oblečení.

 

Rezervace termínu – závazná přihláška

Závazná přihláška kurzu bezpečné jízdy je nedílnou přílohou tohoto vyjádření. Řádně vyplněnou závaznou přihlášku zasílejte elektronicky na e-mail besip-kv@cspsd.cz, nebo případně poštou na adresu Milan Stejskal – KK BESIP, Chlumova 1437, 586 01 Jihlava. Uzávěrka přihlášek je 1 týden před zahájením kurzu bezpečné jízdy. Přihláška je dostupná pod touto tiskovou zprávou.

 

Důležité – nepřehlédněte!

Vyšší policejní škola Ministerstva vnitra ČR v Praze – pracoviště Jihlava si vyhrazuje právo na zrušení Kurzu bezpečné jízdy a to nejpozději den dopředu před zahájením Kurzu bezpečné jízdy. Tato informace bude zveřejněna na webových stránkách Kraje Vysočina a každý z účastníků kurzu tuto informaci obdrží elektronicky prostřednictvím emailu, který bude uveden na závazné přihlášce.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.10.2015 / 27.10.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze