Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Domov bez zámku získal Cenu kvality v sociální péči

Domov bez zámku získal Cenu kvality v sociální péči
Domov bez zámku v Náměšti nad Oslavou získal v jubilejním 10. ročníku prestižní soutěže Cenu kvality v kategorii poskytovatele sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením. Cílem akce je podporovat a morálně ocenit jednotlivce a instituce, které odvádí špičkovou kvalitu sociální péče, poskytují stabilní zázemí pro uživatele, a to především s důrazem na profesionalitu a osobní přístup.
 

 
 

„Jde hlavně o ocenění kvalitní každodenní práce našich zaměstnanců, ale také bývalého vedení Domova bez zámku. Cenu nevnímáme jako cílovou pásku našeho snažení, spíše jako ukazatel, že organizaci posunujeme správným směrem. Jde rovněž o ocenění procesu transformace jako takového. Hodnotitelé pozitivně vnímali naši snahu umožnit lidem s  vysokou mírou postižení normální život v komunitní formě bydlení. Velký dík patří zejména krajskému radnímu Petru Krčálovi a našemu zřizovateli Kraji Vysočina, který naši činnost dlouhodobě podporuje,“ uvedla Hana Šeráková ředitelka Domova bez zámku.

 

V letošním roce přišlo do soutěže 108 nominací, ze kterých bylo vybráno pro další hodnocení celkem 96 organizací. Oceněny byly nejkvalitnější domovy seniorů, pečovatelské služby, domovy pro zdravotně postižené nebo osoby ohrožené sociálním vyloučením z celé republiky. Soutěž tradičně pořádá redakce časopisu Ošetřovatelská péče ve spolupráci s Radou kvality ČR a náleží rovněž mezi strategické projekty Národního programu podpory kvality.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 23.10.2015 / 23.10.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze