Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina navštívil premiér Bohuslav Sobotka

Bohuslav Sobotka
Kraj Vysočina dnes navštívil předseda Vlády ČR Bohuslav Sobotka. V doprovodu náměstka hejtmana Kraje Vysočina Vladimíra Novotného zavítal na Pelhřimovsko a Jihlavsko. Hlavními tématy jeho pracovní cesty byla zaměstnanost, doprava a také sociální oblast. „Jednou z prioritních oblastí, kterou jsme s představiteli Kraje Vysočina řešili, byl rozvoj dopravní infrastruktury. Shodli jsme se například na důležitosti pokračování zkapacitnění silnice mezi Jihlavou a Znojmem,“ řekl Bohuslav Sobotka.
 

 
 

První zastávkou byla návštěva Dřevozpracujícího družstva Lukavec. Poté se předseda vlády přesunul do Pacova, kde jednal se ho starostou Lukášem Vlčkem.

 

V Pelhřimově se Sobotka nejprve zúčastnil pracovního jednání s vedením města v čele se starostou Františkem Kučerou a poté se přesunul na Den otevřených dveří Domova Jeřabina. „V oblasti sociálních služeb patří Kraj Vysočina v porovnání s ostatními regiony mezi lídry, projekty transformace, které tu byly realizovány z evropských peněz, výrazně zvýšily standard života lidí s handicapem,“ uvedl Bohuslav Sobotka po dnešní návštěvě Domova Jeřabina.

Zavítal také do Čistírny odpadních vod Pelhřimov.

 

U největšího zaměstnavatele v regionu – firmy Bosch, diskutoval Bohuslav Sobotka s představiteli společnosti i odboráři. Návštěvu Vysočiny zakončilo pracovní setkání s Radou Kraje Vysočina a zástupci krajských institucí z oblastí zdravotnictví, školství, sociálních věcí a podnikatelských subjektů.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 10.10.2015 / 10.10.2015

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze