Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

EXPO 2015: Hejtmana do Milána doprovodila dvacítka podnikatelů

Dvacet podnikatelů z Kraje Vysočina doprovodilo minulý týden hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka v rámci podnikatelské mise Kraje Vysočina a Hospodářské komory Kraje Vysočina do italského Milána. Itálie a její regiony využily pořadatelství Světové výstavy EXPO k oživení partnerských i obchodních vztahů. V případě delegace Kraje Vysočina došlo na řadu bilaterálních jednání, představení aktivit Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina a také na návštěvu vybraných firem sdružených v Hospodářské komoře regionu Monza Brianza. „Jedním z důležitých cílů veškerých aktivit Kraje Vysočina souvisejících s EXPO 2015 je také podpora a rozvoj obchodní vztahů nebo nových investičních příležitostí,“ komentoval aktivity Kraje Vysočina radní pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.
 

 
 

Prezentace Kraje Vysočina předcházející obchodním jednáním byla záměrně zaměřena především na podnikatelský sektor s důrazem na nabídku průmyslových zón, brownfields a na představení vzdělanostní struktury Kraje Vysočina.

 

Samospráva Kraje Vysočina stejně jako krajská hospodářská komora dlouhodobě koncepčně pracuje na posílení vztahů domácích resp. regionálních podnikatelů se zahraničními partnery.


  • Více informací Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: frysova.i@kr-vysocina.cz
 

EXPO 2015: Podnikatelská mise

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.9.2015 / 28.9.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze