Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Oslava Svátku seniorů v Pelhřimově

Oslava Svátku seniorů v Pelhřimově
Na sváteční pondělí 28. září připravil Kraj Vysočina oslavu Svátku seniorů. Uskuteční se na Masarykově náměstí v Pelhřimově. „Tímto uzavíráme zastavení po bývalých okresních městech, přičemž oslavy se vždy těšily velké návštěvnosti,“ řekl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky Petr Krčál. Začátek oblíbené akce je v 14.00 hodin.
 

 
 

Opět je přichystán program, který zaujme, potěší a pobaví.  Odpolednem provede vlídným slovem hlasatelka Marie Tomsová. K poslechu a tanci zahraje dechovka, zazpívá Gabriela Goldová, bránice rozpohybuje Vladimír Hron, své umění předvede barytonista Jakub Pustina. „Organizace svátku je poděkováním všem seniorům. Za jejich přízeň, podporu, důvěru a mnohé další,“ doplňuje radní Krčál.


Na centrálním náměstí bude k dispozici dostatek místa pro posezení. Navštívit bude možné stánek Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina, prezentovaná bude také nabídka subjektů, které pomáhají či spolupracují s lidmi v seniorském věku, své místo tu budou mít i krajské příspěvkové organizace ze sociální oblasti. Vstup sem bude po dobu celého programu zdarma.


Oslavy Svátku seniorů se váží k Mezinárodnímu dni seniorů, který připadá na 1. října. Před pěti lety proběhla první série oslav svátku a tím pádem i „startovní“ ročník. Od té doby viděla celou řadu vystupujících s bohatým programem města Brno, Praha, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Prostějov, Jihlava, Hradec Králové, Ústí nad Labem nebo Třebíč.


Pelhřimovské zastavení se koná pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka, krajského radního Petra Krčála a starosty města Františka Kučery. Pozvání hejtmana Běhounka si můžete poslechnout zde


Oslava Svátku seniorů v Pelhřimově

  • Marek Homolka, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 734 694 489, e-mail: Homolka.M@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 25.9.2015 / 25.9.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze