Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Stále můžete soutěžit s projektem KPBI!

KPBI_soutěž
Soutěž je realizována v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Pro děti a studenty je připraven online soutěžní kvíz - při správném zodpovězení 20 otázek z oblasti bezpečného chování na internetu jsou soutěžící zařazeni do losování o ceny.
 

 
 

Soutěž je realizována v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Pro děti a studenty je připraven online soutěžní kvíz - při správném zodpovězení 20 otázek z oblasti bezpečného chování na internetu jsou soutěžící zařazeni do losování o ceny (od června do října se měsíčně hraje o mobilní telefon Lumia od společnosti Microsoft, následně ze všech soutěžících budou vylosováni výherce herní konzole, tabletu a mobilního telefonu). Správné odpovědi lze najít v devíti připravených e-learningových kurzech, které jsou zpracovány s aktuálními a atraktivními tématy typu sociální sítě, kyberšikana, internet atd. Lekce a vlastní kvíz jsou dostupné na webu www.KPBI.cz

 

Hlavním cílem projektu Kraje pro bezpečný internet je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. V projektu je zapojeno již deset krajů, a to včetně Kraje Vysočina. Kromě e-learningový kurzů a soutěží pro děti a studenty budou do konce roku připraveny a spuštěny kurzy pro rodiče a dospělé a pro pedagogické pracovníky, změnou grafiky projdou loňské kurzy pro sociální pracovníky a pro policisty. Odborný obsah kurzů připravilo Národní centrum bezpečnějšího internetu, dalším odborným partnerem a dodavatelem cen pro výherce soutěží je společnost Microsoft.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 3.9.2015 / 3.9.2015
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze