Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj zve rodiny do ZOO

Rodinný den v ZOO
Na první zářijový víkend zve Kraj Vysočina všechny rodiny do ZOO Jihlava. V sobotu 5. září se tu od 13.00 hodin koná Rodinný den s Krajem Vysočina. „Půjde o jednu z posledních letošních akcí konaných pod hlavičkou Rodinných pasů Kraje Vysočina,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky. Držitelé Rodinný a Senior pasů budou moci uplatnit slevu na vstupném, všechny děti budou mít do ZOO volný vstup.
 

 
 

Jak už bývá zvykem, akce bude pojata jako mezigenerační setkání. Vítány jsou tak nejen rodiny s dětmi, ale také prarodiče. Program se přitom ponese v pohádkovém duchu. Vystoupí komik Václav Upír Krejčí, připravena bude pohádková cesta nebo komentované prohlídky a krmení zvířat. Přichystána je také řada soutěží a zábavný program s moderátorem rodinného odpoledne Milanem Řezníčkem.


 „Na setkání byli pozváni také pěstouni z našeho kraje, kterým tímto chceme poděkovat za jejich péči,“ doplňuje radní Krčál. Přítomni budou i klienti současných či bývalých ústavů sociální péče a děti z dětských domovů. 


Rodinný den v ZOO
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.9.2015 / 2.9.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze