Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Letní dovádění s Vysočinou v polovině

Letní dovádění s Vysočinou 2015
Prázdninová tour Kraje Vysočina vstupuje do své druhé poloviny. V neděli 9. srpna se v Rudě na Velkomeziříčsku konala už pátá letošní zastávka Letního dovádění s Vysočinou. „Čekají nás ještě vystoupení v Rozsochách, Červené Řečici, Studenci a šňůru uzavřeme v Nové Vsi u Chotěboře,“ přibližuje radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky Petr Krčál. Oproti loňskému roku přibyla jedná zastávka. Na sobotu 15. srpna je naplánován speciální díl v Rozsochách. Všechna srpnová zastavení začínají od 14.00 hodin a na návštěvníky čeká pětihodinový program.
 

 
 

Letní dovádění je volnočasovou aktivitou, která je zaměřená na celé rodiny. „Pokračujeme v osvědčeném konceptu. Osou zůstává propagace Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina, regionálních potravin a aktivního životního stylu,“ doplňuje radní Krčál.  


Program je koncipován mezigeneračně, v rámci kterého se baví jak dětí, tak dospělí návštěvníci. Připraveny jsou soutěže, atrakce, hudební vystoupení, animační pásma, ale také možnost konzultace zdravotního stavu. Novinkou letošního ročníku je účast atletických reprezentantů. Ti si na tour odskočili z přípravy na MS v Pekingu.


Třetí ročník se vedle zájmu publika těší i dobrému počasí. Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina.


  • Marek Homolka, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: homolka.m@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 10.8.2015 / 10.8.2015

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies