Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Obchodní akademii, Střední zdravotnickou školu, Střední odbornou školu a Jazykovou školu v Jihlavě povede nově Libor Fasora

Rada Kraje Vysočina jmenovala tento týden do funkce ředitele jedné z největších jihlavských středních škol Obchodní akademie, Střední zdravotnické školy, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky čtyřiatřicetiletého pedagoga Libora Fasora. Už 1. srpna 2015 nahradí dosavadního ředitele Františka Číhala, který přechází na Střední uměleckoprůmyslovou školu Jihlava – Helenín. „Úkolem nového ředitele bude pracovat na odborné a personální stabilizaci sloučených škol, odpovědná správa svěřeného majetku a také posilování dobrého jména školy. Jeho výhodou je znalost prostředí a fungování školy, neboť patří už několik let mezi její kmenové zaměstnance, od roku 2006 na pozici zástupce ředitele,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Libor Fasora vystudoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity Brno obor učitelství biologie a chemie pro základní a střední školy, byl úspěšný při  řízení projektů a má odpovídající manažerské zkušenosti. Cílem nového ředitele je mimo jiné vybudovat portfolio školy, které dokáže pružně reagovat na požadavky trhu práce i potřeby zaměstnavatelů v regionu, nabízet jak maturitní, tak učební obory v oblasti služeb.

 

Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky v Jihlavě vzdělává více než tisícovku žáků, kteří jsou organizováni v pěti maturitních oborech a čtyřech oborech, jejichž studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. V současné době má škola zhruba dvě stovky zaměstnanců. Součástí školy  jsou dvě školní kuchyně s jídelnami a také vlastní domov mládeže pro 430 osob.


  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.:564 602 107, e-mail: kosourova.i@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 30.7.2015 / 30.7.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze