Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vedení kraje přijalo rodiče finských hokejistů

Vedení kraje přijalo rodiče finských hokejistů
Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, krajský radní Martin Hyský a ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec dnes dopoledne v Jihlavě přijali rodiče finských hokejistů, kteří se tento týden účastní Mezinárodní česko-finské hokejové školy (IIHS). „Jde už o pátý ročník tohoto mezinárodního projektu a je tedy jasné, že se česko-finská hokejová škola zařadila mezi tradiční akce. Jsem rád, že se letos k hokeji přidal i florbal, který je ve Finsku na hodně dobré úrovni a naši kluci se tak mají od svých finských vrstevníků co učit,“ řekl v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina hejtman Jiří Běhounek, který bude v sobotu odpoledne na Horáckém zimním stadionu předávat ceny vítěznému týmu celého turnaje.
 

 
 

Více než dvě desítky Finů si po krátké zdravici hejtmana Jiřího Běhounka prohlédly prezentaci a také krátký film, ve kterém jim byl představený Kraj Vysočina. Z krajského úřadu si odnesli také drobné dárky a upomínkové předměty.

 

Letošního pátého ročníku IIHS se účastní šestačtyřicet mladých hokejistů z Finska a Vysočiny. Finálový zápas česko-finské hokejové školy se odehraje na Horáckém zimním stadionu v sobotu 1. srpna od 16 hodin.


  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 28.7.2015 / 28.7.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze