Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Radní Petr Krčál podpořil dobrou věc

Radní Petr Krčál podpořil dobrou věc
Krajský radní Petr Krčál se zúčastnil charitativní akce Pomáhej pohybem. Nedělní dobročinné setkání bylo zařazeno do programu Folkových prázdnin, které se v těchto dnech konají v Náměšti nad Oslavou. Cesta k finančním prostředkům přitom vedla přes kilometry našlapané na speciálním kole. „Šlo o zdánlivě jednoduchou věc. Během minuty vyšlapat co nejvíce peněz,“ popsal radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Akce byla zaměřená na podporu poskytovatelů sociálních služeb v regionu. Finanční prostředky poputují na účty Domova bez zámku a domácímu Hospici Vysočina. V případě krajské organizace bylo vyšlapáno 49 959 korun. „Výtěžek využijeme na dovybavení naší sociálně terapeutické dílny Kavárna Pohodička a její pojízdné varianty. Naši kavárnu mohou navštívit také návštěvníci Folkových prázdnin a ochutnat čerstvé palačinky a výbornou kávu,“ sdělila ředitelka Domova bez zámku Hana Šeráková.


Domácí hospic Vysočina si polepšil o 50 243 korun. „S pomocí příspěvku zakoupíme vozidlo, které využijeme pro poskytování terénních služeb ve Velkém Meziříčí,“ uvedl ředitel hospice Petr Havlíček.


Vedle radního Krčála se do dobročinného podniku zapojili zpěvák Petr Bende, mistr světa v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák nebo náměšťský starosta Vladimír Měrka. Akci organizovala Nadace ČEZ. 


 

Radní Petr Krčál podpořil dobrou věc

Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 27.7.2015 / 27.7.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze