Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kotlíkové dotace v Kraji Vysočina

Kotlíkové dotace
Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo výzvu pro podávání žádostí na kotlíkové dotace. Zveřejněné podmínky jsou však v tuto chvíli určeny pro jednotlivé kraje, které na základě dokumentace musí připravit do 30. září 2015 žádost o grant pro získání prostředků do regionu. Teprve až budou žádosti krajů ze strany Ministerstva životního prostředí vyhodnoceny a bude vydáno rozhodnutí, mohou být vyhlášeny výzvy předkládání žádostí na samotnou výměnu kotlů v domácnostech.
 

 
 

„Kraj Vysočina intenzivně připravuje podklady pro předložení žádosti o grant, aby si i občané na Vysočině mohli podat žádost o dotaci na výměnu kotle,“ uvádí Zdeněk Chlád, radní Kraje Vysočina pro oblast lesního, vodního hospodářství a zemědělství a oblast životního prostředí.


"Informace o vyhlášení výzvy pro občany a podmínky pro získání dotace pro jednotlivé domácnosti budou zveřejňovány v krajských novinách a na webových stránkách kraje v dostatečném předstihu. Plánujeme i sérii seminářů v obcích regionu,“ ujistil Zdeněk Chlád. 


Rámcové podmínky včetně průzkumu zájmu veřejnosti v Kraji Vysočina o kotlíkové dotace jsou už nyní zveřejněny na www.kr-vysocina/kotliky


  • Lemperová Stanislava, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 532, e-mail: lemperova.s@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 16.7.2015 / 16.7.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze