Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Prezident republiky Miloš Zeman přijíždí na tři dny do kraje

Miloš Zeman v USP Křižanov
Zítra začíná návštěva prezidenta republiky Miloše Zemana v Kraji Vysočina. Třídenní program zahájí prezident České republiky tradičně schůzkou s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem, poté ho čeká setkání s krajskými zastupiteli, zástupci neziskových organizací a krajem zřizovaných příspěvkových organizací. Během prvního dne návštěvy ještě program počítá s návštěvou společnosti Jihlavan airplanes, s položením květin k pamětní desce Petra Vejvody v aleji v Novém Veselí a dále s veřejnou diskuzí právě s občany Nového Veselí.
 

 
 

Druhý den návštěvy bude prezident České republiky zahajovat ve společnosti MANN+HUMMEL v Nové Vsi na Třebíčsku, zastaví se na 22. Základně vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou. V Náměšti nad Oslavou se setká s občany, stejně tak následně i v Telči. V rámci přejezdů ještě položí květiny u pomníku Bible kralické v Kralicích nad Oslavou.

 

Třetí den návštěvy proběhne na Havlíčkobrodsku. Odstartuje v obci Lípa oceněné letos bílou stuhou v rámci soutěže Vesnice roku a pokračovat bude v Havlíčkově Brodě setkáním s občany na Havlíčkově náměstí.

 

Informace z návštěvy prezidenta České republiky je možné sledovat také na oficiálním Facebooku Kraje Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 23.6.2015 / 23.6.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze