Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina vydal výroční zprávu

vyrocni zprava
Kraj Vysočina vydal svou výroční zprávu za rok 2014, která je už nyní na krajském webu volně ke stažení. Výroční zpráva popisuje významné události a realizované záměry kraje uplynulého roku. Na téměř 150 stránkách komplexně představuje činnost kraje, nechybí údaje o významných investičních akcích nebo návštěvách. Výroční zpráva je, tak jako v minulosti, dostupná pouze v elektronické verzi.
 

 
 

Podoba Výroční zprávy Kraje Vysočina je stejná jako v předchozích letech. Do dvou desítek kapitol jsou přehledně uspořádány informace o krajské samosprávě a fungování krajských příspěvkových organizací – nemocnic, kulturních institucí nebo krajské správy a údržby silnic. Další kapitoly se dotknou hospodaření, regionálního školství, životního prostředí nebo zahraničních vztahů. Samostatná část je věnována fungování krajského úřadu. Výroční zpráva Kraje Vysočina je každoročně prostřednictvím elektronické pošty rozesílána starostům všech obcí v regionu, hejtmanům ostatních krajů, příspěvkovým organizacím kraje, školám, největším firmám na Vysočině, do jednotlivých knihoven a dalším.

 

Pod odkazem www.kr-vysocina.cz/vyrocni-zpravy je přístupný celý archiv dosud vydaných výročních zpráv za dobu jeho existence. Návštěvníci stránek tak mohou jednoduše porovnat jednotlivé roky v komentářích připravených jednotlivými odbory a odděleními krajského úřadu.

 

  • Více informací Eva Vaňková, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: vankova.e@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.6.2015 / 22.6.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze