Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference EU fondy v období 2014 – 2020 v Kraji Vysočina

Tento týden se pod záštitou Martina Hyského, radního pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování konala v Jihlavě konference „EU fondy v období 2014 – 2020 v Kraji Vysočina“. Účastníkům konference byly představeny nedávno schválené operační programy (OP).
 

 
 

“Vzhledem k tomu, že všechny tematické operační programy ČR byly nedávno schváleny Evropskou komisí, nastal ten správný čas k setkání se zástupci řídících orgánů operačních programů k představení především OP Výzkum, vývoj vzdělávání, Integrovaného regionálního OP, OP Životní prostředí, OP Zaměstnanost a OP Interreg V-A Rakousko – ČR pro období 2014 – 2020. Počet přihlášených účastníků konference i krátká doba, za kterou byla vyčerpána kapacita tohoto setkání svědčí o tom, že žadatelé o nové projekty z řad obcí, jejich příspěvkových organizací, kraje, neziskovek, podnikatelů a dalších netrpělivě očekávají spuštění jednotlivých výzev v OP,“ uvedl Martin Hyský.  

 

Účastníci konference měli především možnost během konference přímo s přednášejícími zástupci z ministerstev diskutovat konkrétní zaměření jejich projektů.

                                               

„Věřím, že dnes společně strávený čas byl pro všechny užitečný a že žadatelé z Vysočiny budou úspěšní při realizaci projektů v novém plánovacím období,“ zhodnotil konferenci Martin Hyský.

Konference byla pořádána v rámci projektu „Vzdělávání pro zvýšení absorpční kapacity Kraje Vysočina“ financovaného z Regionálního operačního programu Jihovýchod. Více informací o projektu naleznete ZDE.

 

ROP publicita

 

 

 

 

  • Stanislava Lemperová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel. 564 602 532
    e-mail: lemperova.s@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.6.2015 / 19.6.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze