Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěžte s projektem Kraje pro bezpečný internet!

KPBI_soutěž
Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti představila již popáté soutěž týkající se právě tématu elektronické bezpečnosti. I v letošním roce se žáci a studenti v Kraji Vysočina setkají s řadou novinek. Soutěž je realizována v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet.
 

 
 

Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti představila již popáté soutěž týkající se právě tématu elektronické bezpečnosti. I v letošním roce se žáci a studenti v Kraji Vysočina setkají s řadou novinek. Soutěž je realizována v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet a má dvě části. První částí jsou e-learningové kurzy pro děti a studenty, na které je navázán online soutěžní kvíz (žáci musí správně zodpovědět 20 otázek a poté jsou zařazení do slosování o hodnotné ceny) a druhou části je kreativní soutěž, kde mají soutěžící za úkol vytvořit plakát, fotoromán nebo komiks na téma el. bezpečnost či natočit video na téma „děti učí seniory“ k problematice el. bezpečnosti. Pravidla soutěže naleznete na www.kpbi.cz.

„Další novinkou je také to, že soutěž startuje již v červnu. Soutěžící tedy mohou vyplňovat online soutěžní kvíz a zasílat soutěžní práce od 8. června do 31. října 2015,“ uvedl Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina.

V projektu Kraje pro bezpečný internet je v letošním roce zapojeno 9 krajů. Kromě e-learningový kurzů a soutěží budou také v rámci tohoto projektu připraveny e-learningové kurzy pro pedagogické pracovníky a plánují se i kurzy pro seniory. Zároveň také budou aktualizovány kurzy pro rodiče, sociální pracovníky a policisty, které byly vytvořeny v loňském roce. 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 9.6.2015 / 9.6.2015
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze