Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava

Ilustrační foto
Na nádvoří Plzeňského Prazdroje se 29. května 2015 konala gastronomická akce s názvem „Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava“ (ERDV), jejíž součástí byly ochutnávky a vyhlášení vítězů 5. ročníku Festivalu Regionálních potravin Plzeňského kraje. Na akci se prezentoval Kraj Vysočina, jako člen ERDV, s nabídkou informačních materiálů o kulturním a přírodním dědictví Kraje Vysočina a potravin nesoucí označení Vysočina - Regionální produkt a Regionální potravina, které směle konkurovaly nabídce z ostatních českých, rakouských a německých regionů ERDV.
 

 
 

„Jsem rád za pořádání podobných akcí, které široké veřejnosti nabídnou regionální produkty a upozorní na české producenty, u nichž se vyplatí nakupovat,“ uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování, který také předal ocenění vítězi v kategorii masných výrobků.

 

Na stánku Kraje Vysočina dospělým i dětem nejvíce chutnaly např. Tasovské placky, uzeniny, Sladovky, jablečný mošt nebo mošt z červené řepy. Před nadcházejícím létem návštěvníci přivítali turistické mapy a průvodce s bohatou nabídkou tipů na výlety po Vysočině.

 

ERDV

 

 

 

 

  • Dita Marešová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 531, e-mail: maresova.d@kr-vysocina.cz
 

Chutě Evropského regionu

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.6.2015 / 3.6.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze