Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference Internet ve státní správě a samosprávě

isss logo
V kongresovém centru Aldis v Hradci Králové se ve dnech 13. – 14. konal 18. ročník konference ISSS. Tuto prestižní akci, na níž se scházejí politické špičky, šéfové a výkonní úředníci státních i samosprávných orgánů, odborníci na informatizaci veřejné správy i vrcholní manažeři renomovaných firem, již podvanácté doprovodila mezinárodní konference V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society).
 

 
 
V rámci obsáhlého programu konference ISSS/V4DIS opět proběhly více než dvě stovky přednášek, prezentací a diskusí, které se zaměřily nejen na hodnocení současného stavu e-governmentu a plánů do nejbližší budoucnosti, ale rovněž veřejného investování v oblasti ICT, kybernetické bezpečnosti, rozšiřování internetové infrastruktury, elektronizace zdravotnictví a řady dalších oblastí souvisejících s využíváním moderních technologií ve veřejné správě.
Svoji roli spoluorganizátora letos rozšířil Kraj Vysočina, který se vedle partnerství mezinárodní konference V4DIS, podpořené rovněž Mezinárodním visegrádským fondem, stal zároveň hlavním garantem obsáhlého odborného bloku věnovaného elektronizaci zdravotnictví.
 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 15.4.2015 / 15.4.2015
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor informatiky > Rozvoj ICT v organizacích zřizovaných krajem

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze