Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nové lůžko přispěje k modernizaci výuky v jihlavské zdravotnické škole

Nové lůžko přispěje k modernizaci výuky v jihlavské zdravotnické škole
Vedení Obchodní akademie, Střední zdravotnické školy, Střední odborné školy služeb a Jazykové školy Jihlava dnes převzalo od společnosti LINET elektrické polohovací lůžko, které poslouží k výukovým účelům. "Budoucí zdravotní sestry z jihlavské školy se budou moci na své povolání připravovat s moderním vybavením, které odpovídá dnešním standardům lůžkové péče a používají ho nemocnice po celém světě," ocenila radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Lůžko hraje v profesi zdravotní sestry klíčovou úlohu, je spojeno s celou řadou ošetřovatelských úkonů. Je proto důležité, aby studenti již v průběhu studia měli přístup k vybavení, které svou technologickou úrovní lépe odpovídá současným podmínkám v českých zdravotnických zařízeních. „Velkým přínosem nového lůžka bude, že absolventky naší školy budou v oblasti péče o hospitalizované pacienty lépe připravené na reálné pracovní prostředí v nemocnici,“ uvedl František Číhal, ředitel školy.


Předání lůžka se uskutečnilo pod záštitou Kraje Vysočina a za účasti krajské radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jany Fialové.


Střední zdravotnická škola Jihlava aktuálně vzdělává 171 zdravotních sester. 


  • tisk@kr-vysocina.cz

 

Nové lůžko přispěje k modernizaci výuky v jihlavské zdravotnické škole

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 8.4.2015 / 8.4.2015

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze