Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zdravotnický portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina podpořil vydání užitečného průvodce

Ilustrační foto
Každý se někdy dostane do situace, kdy se v důsledku nemoci, úrazu nebo stáří musí postarat o sebe nebo své blízké. V takových případech všichni hledáme služby a rady, které nám péči usnadní. Hledáme stejné cesty, které už před námi hledali jiní, hledáme odpovědi na podobné otázky, hledáme, kdo nám pomůže, na co máme nárok apod. „Určitě si poradíte“ je název jednoduchého průvodce těmi nejběžnějšími situacemi.
 

 
 

Průvodce bude postupně vycházet v jednotlivých krajích České republiky v knižní i v elektronické podobě. Kraj Vysočina je prvním krajem, kde publikace vychází. „Je to mimo jiné proto, že Kraj Vysočina dlouhodobě investuje do krajem zřizovaných zdravotnických i sociálních zařízení a zapojuje se do řady projektů směřujících ke zlepšení těchto služeb pro občany, za všechny jmenujme například Senior Pointy, Family Pointy či nedávno otevřenou Alzheimer poradnu ve Ždírci,“ uvedl k projektu radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Petr Krčál.

 

Publikace s názvem „Určitě si poradíte“ vznikla za podpory Kraje Vysočina a partnerů, kteří přináší služby a výrobky užitečné při řešení popisovaných situací.

 

Publikace bude k dispozici zdarma v nemocnicích, na sociálních odborech měst a obcí, na pobočkách zdravotních pojišťoven nebo České pojišťovny, ale také v případě zájmu na Senior a Family Pointech po celé Vysočině.

 

  • Zpráva převzata
 

Kraj Vysočina podpořil vydání užitečného průvodce

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.3.2015 / 2.3.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Zdravotnický portál Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies