Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ocenění pro Vysočinu na veletrhu Holiday World

Ilustrační foto
Hned pět ocenění převzali minulý týden zástupci krajské destinační společnosti Vysočina Tourism na 24. mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se uskutečnil v Praze. V rámci veletrhu byly vyhlášeny výsledky ankety Kraj mého srdce 2014. Veřejnost svým hlasováním rozhodla i o pěti oceněních pro Kraj Vysočina: 2. místo – pěší turistika, 3. místo – zimní dovolená, 3. místo – letní dovolená, 3. místo – cykloturistika. „Potěšující je zájem regionální veřejnosti, tedy hlasujících z našeho kraje. Vysočina patřila k nejaktivnějším hlasujícím. Tomu jistě napomohla i publicita ankety sdílená na stránkách kraje a na sociálních sítích,“ uvedla Marie Kružíková, radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Kraje Vysočina.
 

 
 

Veřejnost měla možnost hodnotit jednotlivé kraje České republiky podle oblíbenosti, a to v sedmi kategoriích – zimní dovolená, letní dovolená, památky/historická místa, pěší turistika, adrenalin, folklor a tradice a cykloturistika. Ve čtyřech ze sedmi kategorií se mezi prvními třemi kraji umístil Kraj Vysočina: 2. místo – pěší turistika, 3. místo – zimní dovolená, 3. místo – letní dovolená, 3. místo – cykloturistika.

 

„Moc mě těší, jak pozitivně je Vysočina a její turistická nabídka včetně nabízených služeb vnímána ze strany veřejnosti. Potvrzuje se, že náš kraj je pro české návštěvníky atraktivní pro různé druhy vyžití v letním i zimním období. Zároveň mám velikou radost z toho, že způsob zpracování a prezentace turistické nabídky Vysočiny jsou dlouhodobě vysoce kladně hodnoceny i ze strany odborné veřejnosti,“ poukázal ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák i na skutečnost, že nejnovější propagační materiály vydané krajskou destinační společností Vysočina Tourism byly ohodnoceny na slavnostním galavečeru v rámci veletrhu 2. místem v kategorii o nejlepší propagační materiál. Do této soutěže měli možnost přihlásit své propagační materiály všichni vystavovatelé, kterých v letošním roce bylo na prestižním veletrhu Holiday World celkem 767. Vysočina Tourism získala ocenění za sadu materiálů Pro rodiny s dětmi, Pro mladé a aktivní, Pro seniory, Pro školní kolektivy, Pro osoby s handicapem, TOP 10 Vysočiny a Židovské cesty po Vysočině.

 

  • Zpráva převzata od Vysočina Tourism
 

Ocenění pro Vysočinu na veletrhu Holiday World

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.2.2015 / 23.2.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze