Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Bezpečná Vysočina: Začínáme zásadami bezpečné jízdy pro veřejnost

S novým kalendářním rokem přichází Kraj Vysočina se seriálem preventivních a bezpečnostních akcí Bezpečná Vysočina, které jsou zaměřeny na všechny účastníky silničního provozu. Pro prvních 24 přihlášených posádek připravil Kraj Vysočina ve spolupráci s Vyšší policejní školou Ministerstva vnitra ČR v Praze – pracoviště Jihlava a pracovištěm BESIP pro Kraj Vysočina bezplatný výcvik, který je určen pro majitele řidičských průkazů a provozuschopných vozidel, zaměřený na zdokonalení řízení ve ztížených zimních podmínkách. Akce je naplánována za příznivého mrazivého počasí na dny 7. a 14. března 2015 na letišti v Komárovicích u Jihlavy.
 

 
 

Kurzy se skládají z krátké teoretické části a praktického výcviku jízdy. V každém termínu se může akce účastnit až 12 posádek rozdělených do dvou denních výukových cyklů.

 

Závazná přihláška kurzu bezpečné jízdy je umístěna pod touto tiskovou zprávou. Řádně vyplněnou závaznou přihlášku zasílejte elektronicky na e-mail besip-kv@cspsd.cz, nebo případně poštou na adresu Milan Stejskal – KK BESIP, Chlumova 1437, 586 01 Jihlava.

 

Uzávěrka přihlášek je jeden týden před zahájením kurzu bezpečné jízdy. Akce se koná za vhodného počasí. Všichni přihlášení účastníci budou nejpozději den před akcí e-mailem informováni o případných organizačních změnách.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 20.2.2015 / 20.2.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies