Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu se blíží!

Ve středu 10. února 2015 proběhne finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu. V letošním roce připravili organizátoři pro studenty několik novinek a počet registrovaných byl oproti loňskému roku opět vyšší.
 

 
 

Ve středu 10. února 2015 proběhne v Kongresovém sále Krajského úřadu Kraje Vysočina finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu. Jedná se o čtvrtý ročník soutěže.

Soutěž byla určena pro žáky druhého stupně základních a studenty středních škol v Kraji Vysočina. Soutěžící odpovídali ve 3 kolech online na otázky týkající se elektronické bezpečnosti a informačních a komunikačních technologií. Třech soutěžních kol se zúčastnilo 535 dětí, do finálové části postoupilo 10 studentů, kteří budou mít za úkol před porotou složenou z členů pracovní skupiny prezentovat svůj projekt na téma Elektronická bezpečnost.


Cílem soutěže je přiblížení problematiky elektronické bezpečnosti a jejích negativních důsledků žákům a studentům základních a středních škol na Vysočině. Informační a komunikační technologie mohou být pro žáky prospěšné, ale při jejich nesprávném používání mohou představovat obrovská rizika, jejichž dopady mohou mít neodvratitelné následky.

Více informací naleznete v levém menu v sekci Soutěž.
 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 28.1.2015 / 28.1.2015
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor informatiky > Rozvoj ICT v organizacích zřizovaných krajem

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze