Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu se blíží!

S Vysočinou bezpečně na internetu
Ve středu 10. února 2015 proběhne finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu. V letošním roce připravili organizátoři pro studenty několik novinek a počet registrovaných byl oproti loňskému roku opět vyšší.
 

 
 
Ve středu 10 února 2015 proběhne v Kongresovém sále Krajského úřadu Kraje Vysočina finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu. Jednalo se o čtvrtý ročník soutěže. Soutěž byla určena pro žáky druhého stupně základních a studenty středních škol v Kraji Vysočina. Soutěžící odpovídali ve 3 kolech online na otázky týkající se elektronické bezpečnosti a informačních a komunikačních technologií. Třech soutěžních kol se zúčastnilo 535 dětí, do finálové části postoupilo 10 studentů, kteří budou mít za úkol před porotou složenou z členů pracovní skupiny prezentovat svůj projekt na téma Elektronická bezpečnost. 

Cílem soutěže je přiblížení problematiky elektronické bezpečnosti a jejich negativních důsledků žákům a studentům základních a středních škol na Vysočině. Informační a komunikační technologie mohou být pro žáky prospěšné, ale při jejich nesprávném používání mohou představovat obrovská rizika, jejichž dopady mohou mít neodvratitelné následky.

Více informací naleznete v levém menu v sekci Soutěž.
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 27.1.2015 / 27.1.2015
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze