Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zdravotnický portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina dále zjednodušuje objednávání pacientů do krajských nemocnic

Kraj Vysočina dále zjednodušuje objednávání pacientů do krajských nemocnic
Kraj Vysočina a Capitol Development s.r.o. oznamují, že v rámci zkvalitnění služeb pro pacienty zdravotnických zařízení na Vysočině proběhla technická integrace systémů MAX a eAmbulance. Objednávkový systém MAX je určený pro zprostředkování komunikace mezi pacienty a praktickým lékařem a mezi lékaři navzájem a v kraji jej k dnešnímu dni využívá více než 120 lékařů, eAmbulance je pak objednávkový systém pro pacienty ambulancí krajských nemocnic s více než 30 000 uživateli.
 

 
 

Integrace systémů v praxi znamená, že od roku 2015 může pacienta do specializované ambulance vybrané krajské nemocnice objednat přímo praktický lékař po vyšetření, disponuje-li přístupem do aplikace MAX. Pacient se tedy dozví termín vyšetření v nemocnici ještě u svého lékaře. Nová služba by též měla podnítit zájem o využívání objednávacích systémů dalšími lékaři v kraji.

 

„Touto cestou bychom tedy chtěli oslovit ty pacienty, kteří budou mít o přímé objednání do nemocnice praktickým lékařem zájem, aby se u svého lékaře na tuto možnost informovali,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Technické náležitosti budou v tomto případě nadále řešeny společností Capitol Development s.r.o. prostřednictvím telefonního čísla 840 108 108, možnosti využít eAmbulanci k objednání se prostřednictvím internetu na www.eambulance.cz či kontaktním telefonem 567 157 555 zůstávají nadále platné a plně funkční.

 

 

  • Více informací Václav Jáchim, odbor informatiky
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 724 650 203, e-mail: jachim.v@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.1.2015 / 12.1.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Zdravotnický portál Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies