Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami
Kraj Vysočina finišuje s přípravami své prezentace na nejvýznamnějším tuzemském veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2015 v Brně, který se koná 15. – 18. ledna 2015. Expozice, jejímž tématem jsou letos Barvy Vysočiny, na více než 100 metrech čtverečních představí regionální turistickou nabídku nikoli podle lokalit, ale nově podle témat. „Vysočina je v Brně tradičním vystavovatelem. Novým pojetím chceme vyjít vstříc návštěvníkovi a zjednodušit mu hledání tematicky zaměřených aktivit. Jako přidanou hodnotu nabízíme originální prostředí nepřehlédnutelně barevného zázemí expozice Kraje Vysočina,“ zve k návštěvě stánku Kraje Vysočina v pavilonu P pod číslem 104 radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

Velkorysé pojetí expozice Kraje Vysočina převzalo podobu klidného prostředí parku s kulisou stromů, laviček a infopointů. Díky svému architektonickému pojetí se expozice výrazně otevře návštěvníkům a nabídne osobní prostor pro lepší komunikaci s klienty. Celý stánek Kraje Vysočina představuje imaginární území plné zachovalé a krásné přírody, jinak také park uprostřed pavilonu. Pestrost barev použitých v expozici kopíruje širokou škálu turistické nabídky regionu Vysočiny. „Celkem bude připraveno devět zastávkových míst, kromě jiného s nabídkou regionálních výrobků, prezentacemi pivovarů, zastavit se mohou návštěvníci u nabídky letních aktivit, u aktivit pro rodiny s dětmi, dále také pro seniory. Část parku zabere dědictví minulosti nebo památky UNESCO a další,“ informuje Jitka Mattyašovská z Vysočina Tourism.

 

Kraj Vysočina spolupracuje na obsahu prezentace, tak jako v minulosti, také s partnery. Letos s 16 městy a dalšími zhruba 13 organizacemi majícími zásadní podíl na pestrosti turistické nabídky v regionu. Poprvé se v Brně pod Barvami Vysočiny představí například EDEN Centre – centrum zelených vědomostí Bystřice nad Pernštejnem. Doprovodný program byl připravován s ladností a veselostí barev. Kreativní a herní zóna expozice dá prostor všem malířům, kteří barvami Vysočiny budou moci ve vymezených prostorách stánek dekorovat.

 

Na čtvrtek 15. ledna 2015 je připraveno a naplánováno setkání přátel Kraje Vysočina s nahlédnutím do tichého a naprosto okouzlujících světa v podobě vzdušného baletu s dech beroucími překvapivými momenty.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.1.2015 / 12.1.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze