Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami
Kraj Vysočina finišuje s přípravami své prezentace na nejvýznamnějším tuzemském veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2015 v Brně, který se koná 15. – 18. ledna 2015. Expozice, jejímž tématem jsou letos Barvy Vysočiny, na více než 100 metrech čtverečních představí regionální turistickou nabídku nikoli podle lokalit, ale nově podle témat. „Vysočina je v Brně tradičním vystavovatelem. Novým pojetím chceme vyjít vstříc návštěvníkovi a zjednodušit mu hledání tematicky zaměřených aktivit. Jako přidanou hodnotu nabízíme originální prostředí nepřehlédnutelně barevného zázemí expozice Kraje Vysočina,“ zve k návštěvě stánku Kraje Vysočina v pavilonu P pod číslem 104 radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

Velkorysé pojetí expozice Kraje Vysočina převzalo podobu klidného prostředí parku s kulisou stromů, laviček a infopointů. Díky svému architektonickému pojetí se expozice výrazně otevře návštěvníkům a nabídne osobní prostor pro lepší komunikaci s klienty. Celý stánek Kraje Vysočina představuje imaginární území plné zachovalé a krásné přírody, jinak také park uprostřed pavilonu. Pestrost barev použitých v expozici kopíruje širokou škálu turistické nabídky regionu Vysočiny. „Celkem bude připraveno devět zastávkových míst, kromě jiného s nabídkou regionálních výrobků, prezentacemi pivovarů, zastavit se mohou návštěvníci u nabídky letních aktivit, u aktivit pro rodiny s dětmi, dále také pro seniory. Část parku zabere dědictví minulosti nebo památky UNESCO a další,“ informuje Jitka Mattyašovská z Vysočina Tourism.

 

Kraj Vysočina spolupracuje na obsahu prezentace, tak jako v minulosti, také s partnery. Letos s 16 městy a dalšími zhruba 13 organizacemi majícími zásadní podíl na pestrosti turistické nabídky v regionu. Poprvé se v Brně pod Barvami Vysočiny představí například EDEN Centre – centrum zelených vědomostí Bystřice nad Pernštejnem. Doprovodný program byl připravován s ladností a veselostí barev. Kreativní a herní zóna expozice dá prostor všem malířům, kteří barvami Vysočiny budou moci ve vymezených prostorách stánek dekorovat.

 

Na čtvrtek 15. ledna 2015 je připraveno a naplánováno setkání přátel Kraje Vysočina s nahlédnutím do tichého a naprosto okouzlujících světa v podobě vzdušného baletu s dech beroucími překvapivými momenty.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.1.2015 / 12.1.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies