Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

E-learningové kurzy k el. bezpečnosti

e-learning
Na konci roku 2014 byly spuštěny e-learningové kurzy k elektronické bezpečnosti. Tyto kurzy byly vytvořeny v rámci projektu Vysočina pro bezpečný internet, který realizuje Kraj Vysočina v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Tento projekt je spolufinancovaný Programem prevence kriminality Ministerstva vnitra.
 

 
 
Na konci roku 2014 byly spuštěny e-learningové kurzy k elektronické bezpečnosti. Tyto kurzy byly vytvořeny v rámci projektu Vysočina pro bezpečný internet, který realizuje Kraj Vysočina v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Tento projekt je spolufinancovaný Programem prevence kriminality Ministerstva vnitra. 

Kurzy jsou dostupné na webové stránce www.ecrime.cz. V rámci projektu vznikly čtyři e-learningové moduly: Pro děti a mládež, pro sociální pracovníky, pro pracovníky Policie ČR a pro rodiče a veřejnost. Realizaci e-learningového modulu zajistila společnost Servodata a.s. za podpory společnosti MICROSOFT s.r.o. Obsah e-learningových kurzů vytvořilo Národní centrum bezpečnějšího internetu, kromě kurzu pro zaměstnance a příslušníky Policie ČR, který připravila Vyšší policejní škola MV v Praze. 
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 8.1.2015 / 8.1.2015
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze