Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Anketa Sportovec Kraje Vysočina startuje

Hledá se Sportovec Kraje Vysočina pro rok 2013
Sportovní kluby, svazy, nebo jednotlivci mohou až do 31. ledna 2015 nominovat své favority do XIII. ročníku ankety Sportovec Kraje Vysočina. Tradičně se hledají sportovci, kteří během roku 2014 dosáhli významných sportovních výsledků a dobře reprezentovali Kraj Vysočina. Anketu tvoří čtenářská část a především odborná část, kterou vyhodnotí odborná porota. Široká veřejnost rozhoduje o nejlepším jednotlivci a kolektivu. Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se bude konat 9. dubna 2015 v Horáckém divadle v Jihlavě.
 

 
 

V odborné části porota bude rozhodovat v kategoriích:

  • junioři (chlapci, dívky)
  • dospělí (muži, ženy)
  • kolektiv (kolektivní sporty)
  • zdravotně postižený sportovec
  • trenér
  • cena za přínos pro sport a sportovní výkon roku

 

Nominace mohou předkladatelé vyplnit pouze do předepsaného formuláře. Formulář pro odbornou část bude připravený on-line na webových stránkách určených pro vyzvané zástupce sportovní svazů, jednotlivých sportovních klubů, střešních organizací a členů odborné hodnotící komise. Odborná část ankety bude zahájena od 5. ledna 2015, kdy bude zpřístupněn nominační formulář. Všechny zaregistrované nominace z odborné části budou překlopeny do veřejné čtenářské části ankety.

 

NOMINAČNÍ FORMULÁŘ ODBORNÉ ČÁSTI ANKETY - vyplňují sportovní svazy a kluby

https://docs.google.com/forms/d/1NqTlXKAfC_qog4i_t9Vnbgpa5YXadJdEI9Zb7j7aTN0/viewform?c=0&w=1

 

Od 4. února začne rozhodovat ve své části veřejnost. Na www.kr-vysocina.cz/sportovec může nejen připojit hlas nominovaným sportovcům, ale přidat vlastní nominaci sportovce do čtenářské části ankety. Hlasování ve veřejné čtenářské anketě je elektronicky kontrolováno proti zneužití potvrzovacím e-mailem. Široká veřejnost má možnost hlasovat až do 3. března 2015.Nominováni mohou být pouze sportovci, kteří jsou registrovaní v oddílech se sídlem v Kraji Vysočina. Výjimkou je kategorie „Sportovní výkon roku“, která je otevřena sportovcům působícím delší dobu v mládežnických kategoriích na Vysočině, avšak svých významných sportovní úspěchů dosáhli v klubech za hranicemi Kraje Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 28.12.2014 / 28.12.2014 | Zveřejnit od: 28.12.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2014 > Prosinec

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze