Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nabídka studia ve Francii

Jedinečná možnost pro středoškoláky studovat ve Francii
Kraj Vysočina ve spolupráci s Francouzským institutem v Praze a regionem Champagne-Ardenne nabízí středoškolským studentům možnost ročního studia v rámci programu Rok v Champagne-Ardenne. Předpokladem studia je nejen znalost francouzského jazyka, ale především motivace a odhodlání. Kraj Vysočina pomůže s pokrytím části nákladů spojených s dopravou a se studiem. Zájemci se mohou hlásit až do 31. ledna 2015.
 

 
 

Kraj Vysočina pravidelně organizuje program s názvem Rok v Champagne-Ardenne, v rámci něhož mohou studenti středních škol z Vysočiny ve věku 15–17 let vycestovat na roční studium do partnerského regionu Champagne-Ardenne. Program je určen studentům, kteří se rozhodnou rozvinout a zlepšit své dovednosti ve francouzském jazyce, seznámit se s tamní kulturou i způsobem života Francouzů a prožít obohacující zkušenost, která se může stát významnou položkou v profesním životopisu. Student se ve Francii učí podle stejných učebních osnov jako jeho spolužáci, bydlí ve francouzských rodinách. Během školních prázdnin se studenti vrací do České republiky.

 

V lednu 2015 se bude konat informační seminář pro zájemce ze strany studentů a jejich rodičů.

 

Termín podání přihlášky do výběrového řízení je nejpozději do 31. ledna 2015 na oddělení vnějších vztahů sekretariátu hejtmana Krajského úřadu Kraje Vysočina.

 

V případě zájmu o více informací k programu, přihláškám a datu a místě konání informačního semináře kontaktujte Jana Skálu z oddělení vnějších vztahů sekretariátu hejtmana (email: skala.j@kr-vysocina.cz, tel. 724 650 265).

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2014 / 16.12.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze