Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Nabídka studia ve Francii

Jedinečná možnost pro středoškoláky studovat ve Francii
Kraj Vysočina ve spolupráci s Francouzským institutem v Praze a regionem Champagne-Ardenne nabízí středoškolským studentům možnost ročního studia v rámci programu Rok v Champagne-Ardenne. Předpokladem studia je nejen znalost francouzského jazyka, ale především motivace a odhodlání. Kraj Vysočina pomůže s pokrytím části nákladů spojených s dopravou a se studiem. Zájemci se mohou hlásit až do 31. ledna 2015.
 

 
 

Kraj Vysočina pravidelně organizuje program s názvem Rok v Champagne-Ardenne, v rámci něhož mohou studenti středních škol z Vysočiny ve věku 15–17 let vycestovat na roční studium do partnerského regionu Champagne-Ardenne. Program je určen studentům, kteří se rozhodnou rozvinout a zlepšit své dovednosti ve francouzském jazyce, seznámit se s tamní kulturou i způsobem života Francouzů a prožít obohacující zkušenost, která se může stát významnou položkou v profesním životopisu. Student se ve Francii učí podle stejných učebních osnov jako jeho spolužáci, bydlí ve francouzských rodinách. Během školních prázdnin se studenti vrací do České republiky.

 

V lednu 2015 se bude konat informační seminář pro zájemce ze strany studentů a jejich rodičů.

 

Termín podání přihlášky do výběrového řízení je nejpozději do 31. ledna 2015 na oddělení vnějších vztahů sekretariátu hejtmana Krajského úřadu Kraje Vysočina.

 

V případě zájmu o více informací k programu, přihláškám a datu a místě konání informačního semináře kontaktujte Jana Skálu z oddělení vnějších vztahů sekretariátu hejtmana (email: skala.j@kr-vysocina.cz, tel. 724 650 265).

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2014 / 16.12.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies