Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Gymnázium Žďár nad Sázavou je nově Oceněným finalistou Národní ceny kvality ČR

Ocenění pro Gymnázium Žďár nad Sázavou
Na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu byli 25. Listopadu 2014 oceněny nejlepší firmy a organizace v programech Národní ceny kvality a Národní ceny za společenskou odpovědnost. Krajské Gymnázium Žďár nad Sázavou bylo oceněno Národní cenou kvality ČR v Programu CAF – Excelentní organizace jako finalista. Národní cenu kvality ČR uděluje v několika kategoriích Česká společnost pro jakost.
 

 
 

„Gymnázium Žďár nad Sázavou se do letošního poměřování kvality přihlásilo hned z několika důvodů. Cítíme zodpovědnost za žáky studující na naší škole, ocenění od respektované instituce chápeme jako obrovskou konkurenční výhodu. Stále nás zajímá kvality výchovně vzdělávacího procesu. V rámci projektu Vysočina Education jsme spolu s OA Havlíčkův Brod a zdravotní školou Jihlava dosud jedinými školami v regionu, které ověřují implementaci modelu CAF do školského prostředí,“ popisuje cestu k úspěchu a ocenění ředitel Gymnázia Žďár nad Sázavou Vlastimil Čepelák. Do budoucna bude podle jeho slov škola dělat vše pro to, aby dosáhla na Národní cenu kvality ČR v programu Excelence.

 

Kraj Vysočina, zřizovatel Gymnázia Žďár nad Sázavou, zvítězil v roce 2012 v Národní ceně kvality a stal se držitelem titulu a prvenství v kategorii veřejný sektor s názvem Excelentní organizace.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.11.2014 / 30.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze