Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Krajská radní Jana Fialová získala prestižní ocenění LADY PRO

Jana Fialová
Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu obdržela 28. listopadu 2014 ve Španělském sále Pražského hradu prestižní ocenění „LADY PRO“. Ocenění uděluje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědeckotechnickou spolupráci COMENIUS. Jana Fialová byla oceněna mimo jiné za realizaci významných koncepčních kroků v regionálním školství vedoucím k jeho stabilizaci a za zavádění nových oborů respektujících potřeby regionálních zaměstnavatelů. Ocenění Českých 100 nejlepších v roce 2011 získal v kategorii Dopravní stavby a stavebnictví i Kraj Vysočina.
 

 
 

Čestný titul LADY PRO, v lehké nadsázce profesionální Lady, náleží ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře, a mateřství patří k těm nejcennějším, dosáhly skutečně mimořádných úspěchů a při své každodenní časově, odborně a mnohdy i fyzicky náročné práci a činnosti dokázaly zůstat okouzlujícími ženami a zachovat si ženství

Titul LADY PRO je udělování u příležitosti vyhlášení stovky nejlepších firem České republiky s názvem Českých 100 nejlepších.

 

V letošní anketě Českých 100 nejlepších byly oceněny za úspěchy v byznysu například také společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s., Tedom, s.r.o., Dvořák – Svahové sekačky s.r.o., Kavárna Chotěboř, Agro Měřín, a. s. a další. Všem patří velká gratulace.

 

 

LADY PRO

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.11.2014 / 29.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze