Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Krajská radní Jana Fialová získala prestižní ocenění LADY PRO

Jana Fialová
Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu obdržela 28. listopadu 2014 ve Španělském sále Pražského hradu prestižní ocenění „LADY PRO“. Ocenění uděluje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědeckotechnickou spolupráci COMENIUS. Jana Fialová byla oceněna mimo jiné za realizaci významných koncepčních kroků v regionálním školství vedoucím k jeho stabilizaci a za zavádění nových oborů respektujících potřeby regionálních zaměstnavatelů. Ocenění Českých 100 nejlepších v roce 2011 získal v kategorii Dopravní stavby a stavebnictví i Kraj Vysočina.
 

 
 

Čestný titul LADY PRO, v lehké nadsázce profesionální Lady, náleží ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře, a mateřství patří k těm nejcennějším, dosáhly skutečně mimořádných úspěchů a při své každodenní časově, odborně a mnohdy i fyzicky náročné práci a činnosti dokázaly zůstat okouzlujícími ženami a zachovat si ženství

Titul LADY PRO je udělování u příležitosti vyhlášení stovky nejlepších firem České republiky s názvem Českých 100 nejlepších.

 

V letošní anketě Českých 100 nejlepších byly oceněny za úspěchy v byznysu například také společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s., Tedom, s.r.o., Dvořák – Svahové sekačky s.r.o., Kavárna Chotěboř, Agro Měřín, a. s. a další. Všem patří velká gratulace.

 

 

LADY PRO

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.11.2014 / 29.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze