Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Deset let spolupráce Kraje Vysočina a organizace EPMA

EPMA
Agentura pro evropské projekty & management (EPMA) letos slaví desetileté výročí spolupráce s Krajem Vysočina. Jejím posláním je podporovat mezinárodní projektovou spolupráci v oblasti IT. Prioritními oblastmi spolupráce jsou aktivity související s digitalizací, posílením dovedností malých firem rozvíjet své podnikání pomocí internetu nebo například přirozeně provázat zájem široké veřejnosti s vědeckým bádáním v oblasti nových informačních technologií.
 

 
 

Díky spolupráci Kraje Vysočina a organizace EPMA se podařilo dosud realizovat čtrnáct společných projektů, na které Kraj Vysočina prostřednictvím EPMA získal téměř 36 miliónů korun ze zdrojů nabídnutých Strukturálními fondy a z programů mezinárodní spolupráce. „Přínos vidím v posílení kapacity kraje pro mezinárodní projektovou spolupráci a zapojení do regionálních sítí řešících obdobnou problematiku, stali jsme se piloty v inovativních projektech, jejichž výsledky se promítly do běžné praxe krajského úřadu a v neposlední řadě byla například také rozšířena síť praktických kontaktů ve více než dvacítce evropských regionů. S některými jsme vyzkoušeli spolupráci při řešení společných úkolů,“ uvedl vedoucí odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina Petr Pavlinec.

 

O projektech realizovaných Krajem Vysočina ve spolupráci s organizací EPMA informujeme pravidelně na www.kr-vysocina.cz.

 

 

Deset let spolupráce Kraje Vysočina a organizace EPMA

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.11.2014 / 20.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze