Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Noc divadel: HDJ zve na českou premiéru hry Interview

Noc divadel: HDJ zve na českou premiéru hry Interview
Horácké divadlo Jihlava si už na tuto sobotu 15. listopadu 2014 připravilo pro návštěvníky v rámci Noci divadel dvě pozvánky. Všichni, kteří nechtějí strávit sobotní večer doma, se mohou rozhodnout buď pro netradiční prohlídku v prostorách Velké scény (Svět za oponou) nebo pro českou premiéru psychologické hry Interview na Malé scéně, po které bude následovat diskuse (Žijeme jeden svět).
 

 
 

Svět za oponou nabídne netradiční hodinové prohlídky Horáckým divadlem, při kterých na diváky čekají známe divadelní postavy, jako například Hamlet nebo Jindřich VII. První prohlídka začíná v 18 hodin, následně pak v každou celou hodinu, poslední výprava se vydá na cestu ve 23 hodin. Na prohlídku je nutné si včas zarezervovat vstupenku.  Noc divadel bude v Jihlavě zakončena neformálním posezením s herci Horáckého divadla v Divadelním klubu.

 

Malá scéna bude dějištěm české premiéry hry holandského scénáristy Theodora Holmana a režiséra Thea van Gogha „INTERVIEW“, v hlavních rolích se představí Marta Dřímal Ondráčková a Jakub Škrdla, režie se ujala Kateřina Dušková. Po skončení představení bude následovat moderovaná diskuse N(M)OC MÉDIÍ, kam jsou přizváni také zástupci tisku a představitelé hlavních rolí. Setkání začíná ve 20.45 hod. na Malé scéně Horáckého divadla.

 

Více informací poskytne Horácké divadlo Jihlava www.hdj.cz

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 13.11.2014 / 13.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze