Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Farmář František Němec bojuje o letošní titul Živnostník roku ČR

Farmář František Němec bojuje o letošní titul Živnostník roku ČR
Soukromý zemědělec František Němec z Netína na Žďársku se přes letošní vítězství v krajském kole soutěže Živnostník roku probojoval až do celorepublikového klání. Pro to, aby mohl předstoupit před finálovou porotu a prezentovat své podnikání, mu nyní zbývá poslední krok, a to nasbírat od veřejnosti co nejvíce hlasů a dostat se mezi sedmičku nejlepších živnostníků. Františka Němce z Vysočiny s finálovým číslem 7 můžete až do středy 12. listopadu 2014 podpořit formou SMS zpráv, více informací a správný způsob hlasování naleznete na http://www.firmaroku.cz/index.aspx?c=7772.
 

 
 

Farma rodiny Němcovi se nachází v Netíně nedaleko Radostína nad Oslavou a místní výrobky si postupně nacházejí nové zákazníky a těší se stále větší oblibě. Dnes se František Němec vedle zpracování mléka a výroby mléčných produktů zaměřuje i na zpracování masa, ze kterého na farmě vyrábějí například klobásky, uzená masa nebo paštiky. Za svými zákazníky vyráží František Němec speciálními chladícími dodávkami, kromě toho otevřel i kamenný obchod v Praze ve Vodičkově ulici. Výrobky z farmy Františka Němce jsou k dostání i přes internetový obchod. Pro více informací navštivte webové stránky www.farmanemcova.cz.

 

Farmář František Němec se z vítězství v soutěži Živnostník roku Kraje Vysočina radoval už podruhé. Poprvé obsadil nejvyšší příčku krajského kola soutěže v roce 2008.

 

Více informací o soutěži Živnostník roku je k dispozici na www.zivnostnikroku.cz.

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.11.2014 / 6.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze