Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Aktuality z elektronické bezpečnosti

Kraj Vysočina pořádal Seminář k problematice elektronické bezpečnosti
V souvislosti se zhoršující se situací v oblasti informační bezpečnosti, vznikl informační portál zaměřující se na aktuality z oblasti elektronické bezpečnosti.
 

 
 
V souvislosti se zhoršující se situací v oblasti informační bezpečnosti, vznikl informační portál zaměřující se na aktuality z oblasti elektronické bezpečnosti. Portál je přístupný zde na webu eBezpečnosti v menu pod volbou "Aktuálně z bezpečnosti".      

První část „Pro laiky“  je věnována běžným uživatelům a zde zveřejňovány informace např. o aktuálních podvodných kampaních. Dostupná je zde a RSS kanál zde.    Druhá část označena „Pro odborníky“ je určena pro informatiky, správce webu, databází a obsahuje více technické informace. Dostupná je zde a RSS kanál zde.     

Obsah portálu bude pravidelně aktualizován a budou zde zveřejněné informace převzaté z několika českých a zahraničních zpravodajský serverů, zabývajících se informační bezpečností, doplněné o komentář bezpečnostního analytika krajského úřadu. Cílem je vyšší informovanost veřejnosti a včasné varování před aktuálními hrozbami. 
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 6.11.2014 / 6.11.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze