Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina se prezentoval v Paříži

Kraj Vysočina se prezentoval v Paříži
Kraj Vysočina se prezentoval dne 30. října 2014 na slavnostní recepci při příležitosti oslav státního svátku České republiky na Velvyslanectví ČR v Paříži. Na přípravě občerstvení k recepci se podíleli studenti a pedagogové hotelových škol z Havlíčkova Brodu, Třebíče a Velkého Meziříčí, kteří prezentovali regionální recepty a své vynikající kulinářské umění, jež se setkalo v Paříži s mimořádným úspěchem. Hosté recepce také ochutnali produkty Pivovaru Jihlava.
 

 
 

Pozvání na recepci přijala asi tisícovka hostů, a to členů diplomatického sboru, představitelů francouzského veřejného а kulturního života, zástupců komerční sféry, krajanů i ostatních přátel České republiky. 

 

Velvyslankyně České republiky v Paříži Marie Chatardová spolu s radní Kraje Vysočina Marií Kružíkovou také otevřely výstavu grafik Emanuela Ranného. Třebíčský grafik a malíř Ranný byl vernisáži osobně přítomen a o jeho dílo i osobu se strhl velký zájem. Výstava se koná v Českém centru v Paříži, instituci, která propaguje českou kulturu a umění.  

 

Paní velvyslankyně zdůraznila dlouholetou vynikající spolupráci mezi Krajem Vysočina a regionem Champagne-Ardenne a pozvala firmy z Vysočiny na velvyslanectví v Paříži, kde v reprezentativním prostředí pod Eiffelovou věží mohou prezentovat své aktivity francouzským partnerům.

 

 

 

Kraj Vysočina se prezentoval v Paříži

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.11.2014 / 3.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze