Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Seminář: Aktuální možnosti financování obnovy a uchování kulturního dědictví

Všichni, kterým leží na srdci obnova kulturního dědictví, jsou 30. října 2014 od 8.30 hodin zváni do budovy kina Dukla v Jihlavě na ulici Jana Masaryka 1421/20. Kraj Vysočina ve spolupráci s občanským sdružením Omnium, Ministerstvem kultury ČR a pod záštitou Českého národního komitétu ICOMOS pořádá odborný seminář na téma Aktuální možnosti financování kulturního dědictví. Akce se koná pod záštitou radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíkové.
 

 
 

„Účastníci budou mít možnost seznámit se s aktuálními programy na všech úrovních, z nichž lze potřebné prostředky na obnovu památek získat. Domnívám se, že v období po komunálních volbách může seminář výrazně pomoct zejména novým samosprávám v lepší orientaci v problematice financování kulturního dědictví,“ upozorňuje Marie Kružíková.

 

V rámci programu semináře budou postupně představeny aktuální programy Ministerstva kultury ČR pro obnovu památek, možnosti financování kulturního dědictví z dotačních titulů Kraje Vysočina, k dispozici budou informace o aktuálním stavu projednávání programu IROP, možnosti evropských dotačních titulů a jiné státní dotace. Nebude opomenuta ani role místních akčních skupin a nadací. Inspirací určitě bude představení konkrétních městských programů v Kraji Vysočina zaměřených na financování obnovy památek.

Účast na semináři je zdarma.

Na seminář je nutné se předem přihlásit e-mailem registrace@omniumos.cz

 

Bližší informace k semináři www.omniumos.cz

 

  • Jana Zadražilová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: zadrazilova.j@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.10.2014 / 22.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies