Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajský úřad Kraje Vysočina obhájil titul Podnik podporující zdraví

Podnik podporující zdraví
Krajský úřad Kraje Vysočina letos obhájil prestižní titul Podnik podporující zdraví 3. stupně, dosáhl tak v této oblasti znovu na nejvyšší možné ocenění . Tímto oceněním jsou dekorovány společnosti, které se intenzivně snaží, aby jejich zaměstnanci pracovali ve zdravém prostředí a byli zdravější. „Ocenění je firmám udělováno na tři roky. Poprvé jsme naše aktivity přihlásili v roce 2007 a dosáhli na třetí místo. Před třemi roky jsme byli zlatí a letos jsme první místo obhájili. Patříme dlouhodobě mezi společnosti s vysokou úrovní péče o zdraví zaměstnanců, kteří se aktivně podílí na nabídnutých aktivitách. Velice si této ceny vážíme,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.
 

 
 

„Podpora zaměstnanců v každé veřejné instituci našeho typu vyvolává otázku, co ještě je a co už není přiměřené. Mnohá opatření mají pochopitelně i své náklady. Uvědomuji si, že pro jejich krytí nemáme k dispozici jiné zdroje, než veřejné peníze. Proto naše záměry důsledně posuzujeme nejen z hlediska účelnosti, efektivnosti a hospodárnosti, jak je u veřejných výdajů běžné, ale také z hlediska přiměřenosti a relace k situaci zaměstnavatelů podobných parametrů ve veřejném i soukromém sektoru,“ vysvětluje Zdeněk Kadlec.

 

Soutěž Podnik podporující zdraví od roku 2005 vyhlašuje Státní zdravotní ústav v Praze po záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR. Podniky soutěží ve dvou kategoriích: Velké podniky a Malé a střední podniky. Získaný titul je udělován na dobu 3 let. Od vyhlášení prvního ročníku soutěže v roce 2005 získalo titul Podnik podporující zdraví 59 podniků a organizací činných v České republice.

 

  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: kosourova.i@kr-vysocina.cz
 

Krajský úřad Kraje Vysočina obhájil titul Podnik podporující zdraví

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.10.2014 / 22.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies