Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina představil kalendář na rok 2015

Kalendář Kraje Vysočina
Detaily. To je téma nástěnného kalendáře pro rok 2015 vydaného v limitované sérii Krajem Vysočina, Krajskou hospodářskou komorou a Krajskou agrární komorou. Dnes byl kalendář za přítomnosti hostů a partnerů projektu slavnostně představen a pro příští rok bude patřit k nejoriginálnějším prezentacím Kraje Vysočina. „K pořízení téměř padesátky originálních fotek jsme přizvali fotografa s velice bohatou zkušeností s obdobnými projekty Vladimíra Kunce. Jeho postřehy zachycené objektivem fotoaparátu ukazují zákoutí regionu, mají své kouzlo a odhalují často i skryté pohledové poklady,“ uvedl Libor Joukl, náměstek hejtmana Kraje Vysočina.
 

 
 

Kalendář Kraj Vysočina v detailu vznikal zhruba deset měsíců. Fotograf Vladimír Kunc měl tak dostatek času na výběr lokací, specifických detailů, které často fotil několikrát v jiném světle, v jiném úhlu i v jiné náladě. Ze stovek pořízených snímků vybral třináct ústředních snímků, které jsou v rámci popisné legendy doplněny dalšími 36 snímky z okolí zachyceného „detailu“. „Mezi vybranými místy nechybí překvapení přírody, to nejlepší z regionálních památek UNESCO nebo turistické cíle trochu jinak. Kalendář detailů je v pořadí už čtvrtým autorským počinem stejného týmu realizátorů. Kalendáře Kraje Vysočina se stávají díky omezenému vydanému počtu sběratelskou raritou a rok od roku je o ně mezi veřejností větší poptávka,“ prozradil za autory Zbyněk Čech.

 

Hlavními garanty kalendáře Kraje Vysočina 2015 je Kraj Vysočina, Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina, Krajská agrární komora Kraje Vysočina. Poděkování za spolupráci a podporu patří i dalším 28 partnerům projektu. Kalendáře jsou každoročně distribuovány mezi krajské příspěvkové organizace, podniky v regionu a mezi města.

 

 

Kalendář Kraje Vysočina 2015

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.10.2014 / 16.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze