Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Jiří Běhounek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

leden 2014

 

 
 

Na začátku každého roku se nevyhneme úvahám o tom, co nás v něm čeká. V osobním životě nevíme, jen leccos tušíme. Ve veřejném životě víme o některých důležitých událostech. V roce, na jehož prahu stojíme, nás čekají troje volby. Na jaře volby do evropského parlamentu, na podzim volby senátní a do obecních zastupitelstev.

Zastavím se u těch, jež jsou nám nejbližší. Města a obce už pomalu bilancují své čtyřleté období. Starostové a členové místních samospráv patří dlouhodobě k těm, jimž jejich voliči důvěřují nejvíce. Myslím, že oprávněně. Daří se jim přes jejich nelehkou pozici obce a města stále postupně zvelebovat. Mimo jiné i proto, že se nevěnují politickým hrátkám a půtkám, ale většinou jim jde o společnou každodenní práci ve prospěch zájmu občanů.

Za krajskou samosprávu bych rád zdůraznil velmi dobrou spolupráci měst a obcí s naším úřadem. Zároveň doufám, že se v blízké budoucnosti zlepší součinnost krajů s nově ustavenou vládou, protože všichni víme, že ta nebyla v minulém období ideální.

Obyvatelům Kraje Vysočina přeji v roce 2014 hodně zdraví a příznivých prožitků v práci i v soukromém životě.

 

Jiří Běhounek

hejtman Kraje Vysočina

 

 
Zodpovídá: Renata Krupičková, DiS.
Vytvořeno / změněno: 15.10.2014 / 15.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Jiří Běhounek - hejtman Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze