Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Budoucí zdravotníci pilovali svoji angličtinu na horách

Ilustrační foto
Pec pod Sněžkou se stala na týden přechodným domovem pro čtyřicítku studentů 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent Obchodní akademie, Střední zdravotnické školy a Střední odborné školy služeb a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Jihlava. Ti se zde v polovině září účastnili intenzivního jazykového kurzu v rámci projektu OPVK Angličtina ve zdravotnické profesi.
 

 
 

Hlavní organizátorka celého kurzu Martina Nováková je s výsledky kurzu spokojena: „Studentům se celý týden věnovali čtyři zahraniční lektoři z USA, v neformálním prostředí se snáze odbourává strach promluvit v cizím jazyce.“ Do programu kurzu byly zařazeny aktivity prohlubující informace o reáliích a kultuře anglicky hovořících zemí s důrazem na sociálně-zdravotní problematiku. Jak dodává Martina Nováková: „Kurz byl zaměřen i na běžná konverzační témata a situační kontexty zaměřené na budoucí zdravotnickou profesi.“

 

V průběhu pobytu měli studenti možnost seznámit se s činností Horské služby a nechyběl ani prostor pro sportovní aktivity.

 

  • Zpráva převzata od OA, SZŠ a SOŠS Jihlava

 

 

Budoucí zdravotníci pilovali svoji angličtinu na horách

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 1.10.2014 / 1.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze