Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Oslava Svátku seniorů v Havlíčkově Brodě

Oslava Svátku seniorů v Havlíčkově Brodě
Už v tuto neděli 28. září se uskuteční letos v pořadí druhá oslava Svátku seniorů na Vysočině. Po Jihlavě se bude slavit na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. „Svátek seniorů se řadí mezi již tradiční akce, které se těší přízni návštěvníků. Jeho organizace je poděkováním seniorům za jejich celoživotní zásluhy pro rodinu a blízké,“ řekl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky Petr Krčál. Oslava odstartuje v 14.00 hodin.
 

 
 

Jak je u této akce zvykem, zdobí ji lákavý program. Svátečním odpolednem provede oblíbená hlasatelka Marie Tomsová. V jeho průběhu vystoupí Ivan Mládek v doprovodu Banjo Bandu, dechová skupina Rebelka a operní pěvec Jakub Pustina. Místo v programu budou mít také místní umělecké soubory.

 

Na centrálním náměstí bude připraven dostatek místa pro posezení. Navštívit bude možné stánek Senior a Rodinných pasů Kraje Vysočina, prohlédnout si rukodělné výrobky či si zakoupit regionální produkty. Náměstí také provoní káva ze stánku Kavárny Pohodička. Vstup sem bude po dobu celého programu zdarma.

 

Oslavy Svátku seniorů se váží k Mezinárodnímu dni seniorů, který připadá na 1. října. Před třemi lety proběhla první série oslav svátku a tím pádem i první „startovní“ ročník. Od té doby viděla celou řadu vystupujících s bohatým programem města Brno, Praha, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Hradec Králové, Ústí nad Labem nebo Třebíč. Havlíčkův Brod se letos připojil poprvé.

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.9.2014 / 24.9.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2014 > Září

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze