Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Ořechov boduje v soutěži Vesnice roku

Vesnicí roku Kraje Vysočina je Ořechov
Po Křižánkách, které v roce 2012 obsadily v celostátním finále soutěže Vesnice roku třetí místo je Ořechov v krátké době další obcí Kraje Vysočina, která přesvědčila celorepublikovou hodnotící komisi natolik, že jí přiřkla tentokrát druhé místo hned za vítěznou obcí Kateřinice na Vsetínsku. „Ořechovským i Ronovským patří velká gratulace. Fakt, že žijí v úspěšné, dobře fungující a zdravě se rozvíjející obci dobře věděli, dnes tuto skutečnost potvrzují už dva diplomy – krajský a celorepublikový,“ uvedl společně s gratulací Martin Hyský, radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.
 

 
 

Atmosféru téměř jako na fotbale, radost i hrdost prožívali v sobotu obyvatelé Ořechova, kteří se vydali podpořit svou obec na vyhlášení soutěže Vesnice roku 2014 České republiky do Luhačovic. Poté, co Ořechov vybojoval druhé místo, propuklo u všech obrovské nadšení.

Předloni Ořechov zabodoval oceněním za vzorné vedení obecní kroniky, loni získal Modrou stuhu za společenský život, letos převzala jeho starostka nejvyšší ocenění v kraji. „Je to krásná zpráva pro všechny. Věříme si i na celostátní kolo,“ reagovala při té příležitosti starostka Petra Slámová, která obec vede osmým rokem. Toto přání se jí nyní splnilo.

Tyto úspěchy budou jistě motivací i pro další obce kraje, aby se do soutěže přihlásily a pochlubily se svými úspěchy v dalších ročnících soutěže.

 

 

Ořechov boduje v soutěži Vesnice roku

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.9.2014 / 22.9.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2014 > Září

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze