Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Jakub Pustina zazpívá seniorům

Jakub Pustina zazpívá seniorům
U příležitosti 20. výročí Mezinárodního roku rodiny a blížícího se termínu Týdne sociálních služeb ČR připravil Kraj Vysočina sérii koncertů. Turné „Jakub Pustina seniorům“, které odstartuje již v tuto středu v Kavárně Pohodička v Náměšti nad Oslavou, slibuje velký kulturní zážitek. „Šnůru čtyř koncertů, jejichž aktéři patří ke špičce ve svém oboru, pojímáme coby odměnu za přínos starší generace pro společnost. Zaslouží si naši pozornost,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky Petr Krčál. Vysočina tím pokračuje v aktivitách zaměřených na rodiny, zejména pak na rodiny mezigenerační.
 

 
 

Návštěvníci se mohou těšit nejen na vystoupení operního pěvce Jakuba Pustiny, ale také jeho hostů. Po jeho boku vystoupí oceňovaná tuniská zpěvačka Emira Dakhliya. Doprovázet je bude pianista Jiří Hrubý. „Máme připravený líbivý repertoár, v němž jsou zařazeny nejznámější české, italské a španělské písně, opereta i opera,“ přibližuje pěvec Jakub Pustina.  Zazní například skladby: O sole mio, Granada, Santa Lucia, dále pak árie a duety z opery CARMEN a mnohé další.

 

Turné se uskuteční na čtyřech místech Kraje Vysočina. Po prvním koncertu v Kavárně Pohodička v Náměšti nad Oslavou bude následovat vystoupení v rámci oslav Svátku seniorů v Havlíčkově Brodě. Oslavy na Havlíčkově náměstí proběhnou v neděli 28. září. Zbylé dva koncerty jsou naplánovány na druhý říjnový týden, v jehož průběhu se bude konat 6. ročník Týdne sociálních služeb ČR. V pondělí 6. října turné zavítá do Domova pro seniory ve Velkém Meziříčí a zakončeno bude ve čtvrtek 9. října v Domově důchodců Ždírec.

 

Začátek každého koncertu je v 15.00 hodin. Vstup na každý z koncertů je zdarma. Zvána je široká veřejnost.  

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 15.9.2014 / 15.9.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze