Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Víkendové práce na silnici Jihlava – Pelhřimov

Víkendové práce na silnici Jihlava – Pelhřimov
O nadcházejícím víkendu budou na silnici mezi Jihlavou a Pelhřimovem dokončovány práce v rámci realizované stavby II/602 hr. kraje – Pelhřimov, 6. Stavba. Na okružní křižovatce Bradlo provede zhotovitelská firma vodorovné i svislé dopravní značení, provoz zde budou řídit semafory. Na opatovském kopci dojde k pokládce finálních obrusných vrstev. V tomto případě bude silnice zcela uzavřena a motoristé objedou místo po objízdné trase. Níže je k nahlédnutí budoucí vizuální podoba dvouproudé okružní křižovatky Jihlava-Pelhřimov-Kostelec.
 

 
 

II/602 v rámci realizované stavby II/602 hr. kraje – Pelhřimov, 6. stavba.

  • Značení křižovatky II/406 a II/602

Definitivní vodorovné a svislé značení křižovatky II/406 a II/602 dne 6. září 2014, případně 7. září 2014 dle počasí bude provedeno po polovinách stavby s provozem řízeným semafory a využitím provizorní komunikace mezi „kosteleckou“ a „pelhřimovskou větví“. Objížďky nebylo tedy nutné stanovovat. Zhotovitel přistoupil k řešení, které co nejméně zatíží motoristy.

 

  • Pokládka asfaltobetonových vrstev na „opatovském kopci“ silnice II/602

6. a 7. září (s rezervou dle počasí i na pondělí 8. září) - pokládka finální obrusné vrstvy na obou polovinách – s úplnou uzavírkou, objízdná trasa bude vedena Dušejov – Zbilidy – Opatov a bude viditelně značena. Poté bude provoz s určitým omezením rychlosti umožněn obousměrně v režimu předčasného užívání.

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 4.9.2014 / 4.9.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze